1XBET – Lidhja me 1xbet.com në celular dhe PC năm 2023

1XBET është një libralidhës nga Evropa, 20vui.com ofron një lidhje me 1 x bast Albania, udhëzime për të regjistruar 1x bast, hyni, siguroni një kod të madh promovimi deri në 10877,31 Lek Albania për lojtarët!

(Kodi promocional 1x bast – 10877,31 Lek Albania përditësuar sot 29/11/2023 : 1x_181362 )

(Lidhja me datën e përditësuar të basteve sportive 1xbet88 29/11/2023)

(Lidhja me datën e përditësimit të basteve të kazinosë 1x 29/11/2023)

1 x bet promovim bast sot

Bet20 përditësoi promovimet ditore 29/11/2023

 • Bonus deri në 10877,31 Lek Albania kur depozitoni me sukses
 • Kthim parash i pakufizuar 10% në bastet eSports
 • Bastet zinxhir marrin një bonus shtesë 200% të pakufizuar
 • Bashkohuni me depozitën e 4-të me fat për të marrë depozitë X2 deri në 100 EUR = 11216,75 Lek Albania
 • Rimbushni me kuletat elektronike SKrill dhe NETELLER për të marrë një Iphone 11 pro tërheqës

Prezantimi i bastit 1xbet

1x bet është një libralidhës nga Evropa me një histori në bllokun Euro me më shumë se 400,000 anëtarë aktivë.

1 x bet është një libralidhës që operon në Rusi, me 40 gjuhë të ndryshme, duke përfshirë 1x bast në Vietnamisht, i licencuar për të operuar baste në Karakao që nga viti 2011.

1xbet link vào 1xbet năm 2020
Llojet e basteve të basteve 1x si: Caisno, Slot lojë, futboll, qitje peshku, lotari..
logo1xbet 2
Logo 1 x bet

Partner sportiv i disa emrave të mëdhenj si: Barcelona, Serie A, Nhà tài trợ chính thức của Africa Cup of Nations, Partner mediatik i Serisë A braziliane,

Titulli i librit vlerësohet nga 20vui.com:

Disa faqe interneti me 1 x bast që duhet të dini:

Si të regjistroni 1 x bast për të marrë një promovim me vlerë 10877,31 Lek Albania

Nëse jeni duke kërkuar për një kod promovimi prej 10877,31 Lek Albania të shtëpisë 1xbet, 20vui.com do të donte t’ju udhëzojë se si të merrni dhe regjistroheni për të marrë promovime speciale nga librari 1xbet!

 • Hapi 1: Klikoni në lidhjen Vips 1 të 20vui.com
 • Hapi 2: Më pas do të shfaqet një formular i regjistrimit të llogarisë, shkruani: 1x_181362 ky është një kod promovimi prej 10877,31 Lek Albania!
 • Hapi 3: Plotësoni regjistrimin dhe merrni promovimin tani!
nhập mã khuyến mãi 1xbet để nhận 2.5 triệu vnd
Futni kodin promocional siç tregohet për të marrë 10877,31 Lek Albania nga 1xbet!

Si të depozitoni 1 xbet?

1xbet është një libralidhës nga Evropa, por mënyra e depozitimit është jashtëzakonisht e lehtë dhe e shpejtë, Bet20 dëshiron t’ju udhëzojë se si të depozitoni para në shtëpi me 2 mënyra për të paguar viettel pay.

 • Hapi 1: Zgjidhni artikullin e depozitës
 • Hapi 2: Gjeni artikullin që paguan Viettel dhe shkruani shumën siç tregohet më poshtë, unë fut 870,19 Lek Albania
 • Hapi 3: Kliko konfirmo pastaj shko te seksioni i pagesave Viettelpay.
cách nạp tiền 1xbet bằng viettelpay
Përdorni aplikacionin e pagesës Viettel për të skanuar kodin QR

Shikoni udhëzimet se si të regjistroni pagesën Viettel këtu!

Përveç kësaj, 1 xbet gjithashtu mbështet një sërë mënyrash të tjera pagese si kartat gërvishtëse telefonike, momo, Skrill, Perfect Money, WebMoney, 1clickpay, Neteller..

Ose bëni pagesë përmes monedhës virtuale si bitcoin, Litecoin, Dogecoin, Ethereum, Bitcoin gold, …

Si të tërhiqni 1 xbet?

Bëhuni pjesë e basteve të sigurta në bast 1x nëse dëshironi të tërheqni para në llogarinë tuaj të basteve, atëherë 20vui.com do të donte udhëzime se si të tërhiqni shpejt dhe sigurtë.

 • Hapi 1: Zgjidhni seksionin e informacionit të llogarisë
 • Hapi 2: zgjidhni artikullin e tërheqjes
 • Hapi 3: zgjidhni transfertë bankare siç tregohet
 • Hapi 4: Zgjidhni 1 nga 3 metodat për të transferuar para në një llogari mbështetëse ATM
 •  Hapi 5: Futni informacionin e kartës dhe merrni urdhër tërheqjeje
Cách Rút tiền 1xbet năm 2020
Zgjidhni 1 nga 3 mënyrat e tërheqjes

Nëse keni ndonjë vështirësi në lidhje me Tërheqjen, lojtarët mund të kontaktojnë drejtpërdrejt kujdesin ndaj klientit 24/7 ose me Bet20 për mbështetjen më të mirë.

Si të shkarkoni aplikacionin Xbet App 1?

Nëse jeni duke përdorur një pajisje telefonike android dhe dëshironi të vini bast 1 x në telefonin tuaj. Bet20 ju lutemi udhëzoni se si të shkarkoni shpejt aplikacionet Android.

Link për të shkarkuar aplikacionin Android në Bet20

Bookie nuk suporton pajisjet IOS (Iphone) Pra, vëllezërit Iphone prisni, nëse ka aplikacion bet20, ai do të sigurojë lidhjen e shkarkimit menjëherë!

A është 1 x Bet një mashtrim?

Informacioni rreth mashtrimit të tregtarit të 1 xbet në vit 2023 do të përditësohet vazhdimisht nga Bet20 sa më shpejt të jetë e mundur, nëse lojtarët kanë ndonjë informacion në lidhje me shtëpinë e mashtrimit, ata mund të na dërgojnë email menjëherë në: [email protected]

Ku mund të shihni 1 bast të shtëpisë xbet?

 • Nëse jeni të interesuar për bastin e shtëpisë, i njohur gjithashtu si shanset e bastit 1 x, mund t’i hidhni një sy të shpejtë Linkut: 1xbet-Stretches në Bet20 për të përjetuar shanset e shpejta!
 • Përveç kësaj, ne gjithashtu mbështesim shikimin e KQBD direkt në ndërfaqen e 1 xbet në lidhjen: 1XBET-KQBD
 • Nëse dëshironi të shikoni live futboll 1x bet house, mund ta shikoni direkt në: 1Xbet-Live of Bet20!

Si të kontaktoni 1 xbet?

Nëse keni probleme me llogarinë tuaj, depozitimin, tërheqjen, ndonjë gabim në lidhje me lojën për të cilën po bastni 1xbet, ju lutemi kontaktoni shërbimin e klientit 24/7 ose kontaktoni numrat. Mbështetja më poshtë!

Përveç kësaj, nëse përballeni me vështirësi gjuhësore, mund t’i dërgoni mesazh 20vui.com menjëherë nëpërmjet adresës së emailit dhe Fanpage më poshtë, në mënyrë që ne t’ju mbështesim në mënyrën më të mirë!

Vështrim i përgjithshëm 1 xbet i Bet20

Këtu janë disa nga vlerësimet më gjithëpërfshirëse për ata që kërkojnë të marrin pjesë në bast 1x, kuptojnë dhe zgjedhin librarinë e duhur!

 • Shtëpia ka shumë promovime, atraktive, baste të mira
  • Këshilla të mira, mbështetje e shpejtë, mbështetje
 • Bankare të ndryshme, regjistrim, depozitim dhe tërheqje të shpejtë.
 • Shtëpi prestigjioze nga Evropa, cilësi e mirë e ndërfaqes.

Rezultati: 4/5

Përveç 1 xbet, cilin bastvënës tjetër mund të zgjidhni?

Përveç bastit 1x, bet20 gjithashtu mbështet shumë librash të tjerë të 20vui.com si:

Video tutorial se si të regjistroheni, depozitoni, tërhiqni në bast Kazino 1x

Xem thêm: Vaobong nhanh Bet20 không bị chặn

20vui.com (Ngô Vân Anh)

>>XEM THÊM:

Trả lời

Email của bạn sẽ không được hiển thị công khai. Các trường bắt buộc được đánh dấu *